Lietuvos | Latviešu | Eesti keeles | По русски | In english

Saada sõbrale

Kalkulaator

Prindi

Vähenda

Suurenda

Kas mes

UAB Dekoro grupė – įmonė, kuri specializuojasi didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje apdailos medžiagomis. Mes siūlome geriausias ir profesionaliausias paslaugas savo srityje. Mes siekiame būti pirmaujančiu dažų pardavėju Lietuvoje bei patikimu partneriu savo klientams. Tik per siaurą specializaciją, mes galime pasiūlyti mūsų klientams profesionaliausią aptarnavimą. UAB Dekoro Grupės klientai – statybinės įmonės, atliekančios pastatų fasadų ir interjerų apdailą, baldų gamintojai, architektai, interjero dizaineriai, privatūs vartotojai bei parduotuvės dirbančios šioje srityje.

Mes siūlome platų spektrą aukštos kokybės apdailos medžiagų: dažus, lakus, glaistus, klijus, dekoratyvinius tinkus – taip pat su apdailos darbais susijusias prekes – dažymo  juostas, įrankius ir kitas priemones. Remdamiesi savo ilgamete patirtimi ir žiniomis padedame išspręsti visus klientui rūpimus klausimus, susijusius su  vidaus ir išorės apdaila.

UAB Dekoro Grupė turi dvi parduotuves Lietuvoje: Vilniuje (J. Kazlausko g. 1) ir Klaipėdoje (Dubysos  g. 31). Sutartys ar susitarimai su klientais užtikrina tokias pačias aptarnavimo ir prekių pardavimo sąlygas visose mūsų parduotuvėse.

UAB Dekoro Grupės veikla remiasi glaudžiu bendradarbiavimu su Sadolin ir Ceresit gamyklomis.  Mus vienija UAB Dekoro Grupės geriausi pardavimo įgūdžiai ir Li Sadolin bei Henkel Group įmonių žinios apie gaminamus produktus. Rezultatas atitinka kokybę!

Geras patarimas, bendri sprendimai!

 

Dekoro grupė

 

 

 

© 2015, Dekorogrupe

Hoiatus: ekraani ja printeri värvitoonid võivad erineda reaalsetest toonidest.

ADM Interactive